Schowek stron raportu

Zamknij
Miejsce na Twoje ulubione strony Raportu.
Tutaj je przechowujesz, możesz je wydrukować lub dodawać notatki.
Twoje strony Notatki
Test Usuń
Usuń wszystkie

Pomoc w korzystaniu z Raportu

Witamy na stronie pomocy naszego interaktywnego Zintegrowanego Raportu Rocznego.
Znajdą Państwo tutaj informacje ułatwiające poruszanie się i korzystanie z naszej publikacji.

 

Nawigacja główna

Poruszanie się po rozdziałach naszego Raportu umożliwia nawigacja główna, dostępna w rozwijanym menu w górnym lewym rogu ekranu. Nawigacja główna zawiera spis wszystkich rozdziałów Raportu oraz szybki dostęp do przydatnych stron uzupełniających.

Poruszanie się po stronach Raportu

Każdy rozdział posiada nawigację boczną, umieszczoną po lewej stronie ekranu. Nawigacja „książkowa“ umożliwia poruszanie się po strukturze Raportu „strona po stronie“ do sąsiadujących ze sobą stron.

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania umieszczone jest w lewej górnej części ekranu, obok ikonki rozwijania nawigacji głównej. Wpisanie szukanej frazy i naciśnięcie klawisza „enter” spowoduje przejście do strony z  wynikami wyszukiwania.

 

Pasek narzędziowy

Po prawej stronie ekranu znajduje się pasek zawierający narzędzia pomocne przy przeglądaniu treści Raportu.

Dokumenty do pobrania

Wszystkie ważne pliki do pobrania są zebrane na jednej, dedykowanej stronie „Dokumenty do pobrania”.

Interaktywne wykresy w treści

Każdy wykres danych umieszczonych w raporcie jest interaktywny. Po najechaniu kursorem na elementy wykresu pojawiają się informacje szczegółowe. Kliknięcie na elementy legendy pozwala na włączanie lub wyłączanie przeglądanych danych składowych.

Schowek stron

Schowek Raportu umożliwia przechowywanie wybranych stron. Oprócz listy ulubionych stron w Schowku, dostępna jest możliwość dodawania i zachowywania notatek, drukowanie oraz pobieranie plików PDF stron. Strony i notatki zostają zachowane w pamięci przeglądarki do czasu usunięcia ich przez użytkownika.